Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 11.05.2009, 19:07
mcovalski napisał(a):Wyświetl post

Po drugie w myśl zasady kto pyta nie błądzi, proszę Cię o wyjaśnienie, w jaki sposób w tej dyskusji mógłbym zastosować teorię mnogości.
Raczej to nie możliwe bo jedno z drugim przynajmniej na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego.

Sądzę że wolfy pisząc:
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, a teraz poważnie - znam logikę klasyczną, tak jak teorię mnogości. Orientuję się również jako tako w filozofii
miał na myśli porównanie że zna logikę klasyczną tak dobrze jak teorie mnogości.

Jeśli się mylę to również był bym ciekaw jak teorie mnogości można zastosować w naszej dyskusji.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując