mcovalski napisał(a):

Po drugie w myśl zasady kto pyta nie błądzi, proszę Cię o wyjaśnienie, w jaki sposób w tej dyskusji mógłbym zastosować teorię mnogości.
|
Raczej to nie możliwe bo jedno z drugim przynajmniej na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego.
Sądzę że wolfy pisząc:
wolfy napisał(a):

|
Dobra, a teraz poważnie - znam logikę klasyczną, tak jak teorię mnogości. Orientuję się również jako tako w filozofii
|
miał na myśli porównanie że zna logikę klasyczną tak dobrze jak teorie mnogości.
Jeśli się mylę to również był bym ciekaw jak teorie mnogości można zastosować w naszej dyskusji.