Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2321
Stary 11.05.2009, 18:38
Byłby już gotowy dawno ale ze względu na tą nawałnicę postanowili go jeszcze nie składać,bo przy takim wietrze było by to niemożliwe
W dziale Zdjęcia z budowy dałem mały filmik dla ciekawych
Odpowiedz cytując