Konrad. napisał(a):

[napinka=on]
taaa, zwłaszcza, że ta chwilowa przewaga Legii pod koniec wynikała z kontuzji Wislaków...
... chociaz kto wie, może taką taktykę mieli, cytując Urbana w meczu z Ruchem:
"to jest przypadek, taa kur*a... Ej Gizmo, Gizmo ... Napierdal*my...Dawaj, jak chcą wojny kur*a! Komor! Komor! Komor! ostro kur*a!"
[napinka=off]
;-)