no one napisał(a):

topowe kluby dość często interesują się egzotyczno-ogorkowymi zawodnikami w tej grze co nie podnosi jej realizmu ale dodaje jakiegoś tam smaczku. moim zawodnikiem interesuje się Barca!!
|
Często jest to spowodowane tym, że np taki klub ma polskiego scouta, lub jakiegoś innego, który posiada dużą wiedzę o naszym kraju.