|
Witam! Mam panowie takie pytanie, otóż wczoraj dostałem od dziewczyny oryginalnego FM 2009 i się teraz zastanawiam co warto zainstalować z dodatków, łatki itp. Czy ktoś kumaty mógłby stworzyć listę dodatków, które poprawiają realizm i inne wartości gry? A i mam pytanie, czy gracie gdzieś w necie?
|