Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 11.05.2009, 13:42
Nie ma co się martwić na zapas.
Póki co najważniejszy jest dla nas mecz z ŁKS, jak go nie wygramy to cała reszta nie ma znaczenia.
Dzisiaj wyjaśni się jak groźne są urazy Sobola i Marcelo. To dla nas kluczowi zawodnicy i bez nich na pewno będzie o wiele trudniej o wygraną na tak trudnym terenie, jakim jest Łódź.
Warto też zwrócić uwagę, że mecz z Wisłą nie jest dla ŁKSu kluczowy, dla nich ważniejsze są spotkania z bezpośrednimi kandydatami do spadku. Mają przed sobą jeszcze wyjazd do Chorzowa i mecz u siebie z Polonią Bytom - te dwa spotkania niewątpliwie są dla nich ważniejsze.
Odpowiedz cytując