Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6684
Stary 11.05.2009, 13:16
zgadzam sie po częsci z przedmówcą co do obecnej sytuacji w Wiśle, jesli zdobedziemy mistrza ciezko bedzie coś ugrac w Europie. I potrwa to jeszcze troche....do czasu gdy naprawde w nasze polskie kluby zacznie ładować sie grube pieniądze.
Oosobiscie skupiam sie na obronie mistrza Polski. Nie myśle póki co o sukcesach/niepowodzeniach w pucharach liczy sie kolejny tytuł krajowy! więcej nie chce nic pisac czy podniecać sie liderowaniej w tabeli, bo w obecnej sytuacji 3 kolejki do końca to naprawdę dużo i różne dziwne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć...
What's new?

Odpowiedz cytując