zgadzam sie po częsci z przedmówcą co do obecnej sytuacji w Wiśle, jesli zdobedziemy mistrza ciezko bedzie coś ugrac w Europie. I potrwa to jeszcze troche....do czasu gdy naprawde w nasze polskie kluby zacznie ładować sie grube pieniądze.
Oosobiscie skupiam sie na obronie mistrza Polski. Nie myśle póki co o sukcesach/niepowodzeniach w pucharach liczy sie kolejny tytuł krajowy!

więcej nie chce nic pisac czy podniecać sie liderowaniej w tabeli, bo w obecnej sytuacji 3 kolejki do końca to naprawdę dużo i różne dziwne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć...