Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9764
Stary 11.05.2009, 11:51
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
jesli pan szanowny Bednarz nie ma nikogo na jego miejsce to rozsadnie bylo by dogadac sie z Peterem.
.
Tylko jak menago Silnglara i on sam widza,że Słowak jest jedyną opcją na prawą obronę to nie spodziewałbym się,że nagle pójdą po kosztach. Mogą zażądać niezłych stawek. Jak nie,pójdzie gdzieś indziej. On nic nie musi.
Poza tym z prawą obroną to jest ten problem,że potrzeba jeszcze drugiego grają ściągnąć,który chociaż byłby w stanie rywalizować z Peterem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując