Wojtas napisał(a):

jesli pan szanowny Bednarz nie ma nikogo na jego miejsce to rozsadnie bylo by dogadac sie z Peterem.
.
|
Tylko jak menago Silnglara i on sam widza,że Słowak jest jedyną opcją na prawą obronę to nie spodziewałbym się,że nagle pójdą po kosztach. Mogą zażądać niezłych stawek. Jak nie,pójdzie gdzieś indziej. On nic nie musi.
Poza tym z prawą obroną to jest ten problem,że potrzeba jeszcze drugiego grają ściągnąć,który chociaż byłby w stanie rywalizować z Peterem.