Blondas napisał(a):

Jakie miałeś pytania?
|
1. Co to jest wątek? Wymienić kilka wątków z utworów jakie miałem w literaturze podmiotu.
2. Jak w mojej prezentacji pomogła mi literatura przedmiotu jaką wybrałem, a w zasadzie to jedna szczególna pozycja. Po odpowiedzi na to pytanie dostałem pytanie poboczne.
3. Nie pamiętam, jak sobie przypomnę to napiszę
