Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
7826
11.05.2009, 11:17
Czy istnieje program który zapisywałby obraz z kamery internetowej,ale nie mojej tylko np z budowy stadionu Wisły ? chciałbym zrobić taką kompilację,a zapisywanie ręcznie za każdym razem obrazu jest troszkę czasochłonne...
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS