Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7826
Stary 11.05.2009, 11:17
Czy istnieje program który zapisywałby obraz z kamery internetowej,ale nie mojej tylko np z budowy stadionu Wisły ? chciałbym zrobić taką kompilację,a zapisywanie ręcznie za każdym razem obrazu jest troszkę czasochłonne...
Odpowiedz cytując