Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4684
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - GKS Bełchatów 1-0
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski 2-1
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 1-0
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-0
Legia Warszawa - Polonia Bytom 0-0
Łódzki KS - Wisła Kraków 1-2
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 0-1