|
Ja chciałem poruszyć jedną ważną kwestię, wiem że było to wałkowane tyle razy i pewnie rzygacie tym tematem, ale uważam za lekkie przegięcie to, za co dostałem 2 tygodniowego bana, a mianowicie za napisanie "Legia" z małej litery. Ja rozumiem szacunek dla innych klubów, ale ani ja ich nie obraziłem, ani nie przekręciłem ich nazwy, po prostu, pisząc posta ośmieliłem się napisać Legia z małej litery. Nie uważacie tego za lekką przesadę? Czy to jest forum entuzjastów poprawnej polszczyzny, czy może Wisły Kraków? Wydaje mi się, że niektórym modom przydałoby się trochę zdrowego rozsądku w takich sytuacjach, nie obrażając nikogo.
Swoją drogą, zastanawiam się czy na innych forach, Legii czy Lecha, ludzie również dostają 2 tygodniowe bany za napisanie Wisła z małej litery?
|