Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9762
Stary 10.05.2009, 20:56
Po dzisiejszym meczu (i nie tylko) to z perspektywa zblizajacych sie pucharów i byc moze Mistrza ,powinny byc juz zaklepane ze 2,3 transfery na czerwiec,bo patrzac na Cwielonga,Cantoro ,Maleckiego czy Zienczuka ,to Skorza ma sie bic znow o Lige Mistrzów Na cuda transferowe nie licze ,ale z takim skladem to za bardzo nei ma co marzyc
Odpowiedz cytując