Po dzisiejszym meczu (i nie tylko) to z perspektywa zblizajacych sie pucharów i byc moze Mistrza ,powinny byc juz zaklepane ze 2,3 transfery na czerwiec,bo patrzac na Cwielonga,Cantoro ,Maleckiego czy Zienczuka ,to Skorza ma sie bic znow o Lige Mistrzów

Na cuda transferowe nie licze ,ale z takim skladem to za bardzo nei ma co marzyc