|
Tylko Wisła
Offline
|
#374

10.05.2009, 20:53
|
mroozan napisał(a): 
Witam!
poszukuje telefonu dla starszej osoby, najważniejsze aby był prosty w obsludze, wielkość wyswietlanej czcionki łatwa do odczytania a klawisze duże i wygodne - tak w granicy do 200 - 300 zł. Gdyby jeszcze bateria trzymała długo to już wogole idealnie. Wszelkie aparaty, mp3 bez znaczenia, bo i tak nie beda używane. Zależy mi żeby telefon był fabrycznie nowy - coś polecacie?
|
Nokia 3510 classic
|
|