Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 10.05.2009, 20:53
mroozan napisał(a):Wyświetl post
Witam!

poszukuje telefonu dla starszej osoby, najważniejsze aby był prosty w obsludze, wielkość wyswietlanej czcionki łatwa do odczytania a klawisze duże i wygodne - tak w granicy do 200 - 300 zł. Gdyby jeszcze bateria trzymała długo to już wogole idealnie. Wszelkie aparaty, mp3 bez znaczenia, bo i tak nie beda używane. Zależy mi żeby telefon był fabrycznie nowy - coś polecacie?
Nokia 3510 classic
Odpowiedz cytując