Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa, niedziela 10.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
395
10.05.2009, 17:31
Sobol, Boguś.. czemu my takie niefarta mamy.. byle tylko nic poważnego im się nie stało.
I jeszcze Głowa.
I jeszcze Marcelo
kto następny?
Nosz ****a mać
Ostatnio edytowane przez CH. : 10.05.2009 o godz. 17:39.
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.