Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 10.05.2009, 17:31
Sobol, Boguś.. czemu my takie niefarta mamy.. byle tylko nic poważnego im się nie stało.

I jeszcze Głowa.

I jeszcze Marcelo

kto następny?

Nosz ****a mać
Ostatnio edytowane przez CH. : 10.05.2009 o godz. 17:39.
Odpowiedz cytując