Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 10.05.2009, 16:14
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Co trzeba zrobić aby na justinie nie wyskakiwała ta "subkrycja" ? wkur*ia mnie to :(
kupić konto premium czy coś takiego
Odpowiedz cytując