Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 10.05.2009, 15:57
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ze za malo, wchodze i ogladam
To sie nie pchaj,bo kto Ci tu juz odpisal,ze przez takich jak Ty,ktorzy sie pchaja z uploadem 250 jak piszesz,to juz sie bufor zmniejsza.Odpal sobie justin tv albo cos w tym rodzaju,pozdrawiam
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując