Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1213
10.05.2009, 15:56
I juz buraki z radiowkami laguja mecz,a na innych meczach polskiej ligi nigdy nie spada ponizej 95% stalego buferu.
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87