Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 10.05.2009, 15:45
J@cek napisał(a):Wyświetl post
panowie ale teraz to każdy ma 1 Mega,
1 mega ?
Majac lacze 2 megowe w Neo,upload masz 256 kb/s,wiec chyba trochu za malo,hm ?
A wejdzie Ci kilka takich ogorkow i pozamiatane...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując