Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 10.05.2009, 15:21
Evenstar napisał(a):Wyświetl post
Witam, jest gdzieś nadawne studio przedmeczowe canal + ?
póki co nie ma,transmisje rozpoczynaja sie o 17;00 ,sadzę jednak że rozpocznie sie zaraz po spotkaniu Piasta.,
Odpowiedz cytując