Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 10.05.2009, 14:02
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jak wygląda czytelna i nowoczesna strona dla przykładu podam wam to:
http://www.losc.fr/

Dla mnie nasza strona nie jest nawet średnia, jest słaba.
widzisz, mi się bardziej nasza podoba...to kwestia gustów..."jeden lubi pomarańcze, a inny jak mu skarpetki smierdzą..."

nasza moim zdaniem ładniejsza, choć się nie znam na grafice zupełnie.
Odpowiedz cytując