westersyl napisał(a):

Jak wygląda czytelna i nowoczesna strona dla przykładu podam wam to:
http://www.losc.fr/
Dla mnie nasza strona nie jest nawet średnia, jest słaba.
|
widzisz, mi się bardziej nasza podoba...to kwestia gustów..."jeden lubi pomarańcze, a inny jak mu skarpetki smierdzą..."
nasza moim zdaniem ładniejsza, choć się nie znam na grafice zupełnie.