Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 10.05.2009, 13:41
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu
A czy do takich rzeczy nie miał przypadkiem służyć okrąglak, a dokładniej ten taras przed nim Za przeproszeniem do k***y nędzy do czego on w takim razie jest?
Odpowiedz cytując