zbymak napisał(a):

|
Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu
|
A czy do takich rzeczy nie miał przypadkiem służyć okrąglak, a dokładniej ten taras przed nim

Za przeproszeniem do k***y nędzy do czego on w takim razie jest?