Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 10.05.2009, 12:06
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
z tego co mi wiadomo mamy zgodę z LECHIĄ GDAŃSK, ale w Lechii gra przecież ŁUKASZ SURMA - nasz wróg nr 1. Więc co z tym fantem robimy przy okazji meczu? Gwiżdżemy czy się radujemy? Będzie transparent anty, czy nie?
Zgody nie ma. Surma zerwał :(
TRÓJKOLOROWE BRONOWICE
Odpowiedz cytując