Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1371
Stary 10.05.2009, 11:48
Obecna kolorystyka oficjalnej strony to kosmiczna pomyłka!!!!!!

Czerwono-czarną stronę to może sobie robić A.C. Milan. Strona Wisły Kraków powinna być w tonacji czerwono-niebieskiej.
Odpowiedz cytując