Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#595
Stary 10.05.2009, 11:42
Wisła Kraków- Legia Warszawa 2-1

Skład:
Pawełek- Singlar, Głowacki, Marcelo, Brożek Piotr- Małecki, Sobolewski,Jirsak, Zieńczuki- Boguski, Brożek Paweł.

Strzelcy: Brożek Paweł , Sobolewski

Zmiany: Łobodziński, Ćwielong, Diaz.