Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2613
10.05.2009, 11:02
Sensej
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU
Do naszej sasiadki tez by pasowało tylko że oni tak głosno nie spiewaja:]
sensej, trzeci raz na tym forum. A wystarczyło spojrzeć stronę wcześniej.
http://www.youtube.com/watch?v=CdFE8qZT6fU
elomike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elomike
Znajdź inne posty napisane przez elomike