Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 10.05.2009, 11:02
Sensej napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU

Do naszej sasiadki tez by pasowało tylko że oni tak głosno nie spiewaja:]

sensej, trzeci raz na tym forum. A wystarczyło spojrzeć stronę wcześniej.

http://www.youtube.com/watch?v=CdFE8qZT6fU
Odpowiedz cytując