Paliłem coś około 7 lat... wiele razy starałęm się rzuciić, ale nigdy mi nie wychodziło. W końcu zapisałem się na Kicka... i przestałem palić. Teraz już nie ćwiczę, że względu kłopotów zdrowotnych, ale nie palę już 3 lata

Także najlepszym sposobem według mnie jest znalezienie motywacjii - Palę i zdycham na treningu, albo "buduję formę" itp. I tak da się, lecz czasami sama silna wola nie wystarcza.