Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.05.2009, 09:39
Paliłem coś około 7 lat... wiele razy starałęm się rzuciić, ale nigdy mi nie wychodziło. W końcu zapisałem się na Kicka... i przestałem palić. Teraz już nie ćwiczę, że względu kłopotów zdrowotnych, ale nie palę już 3 lata Także najlepszym sposobem według mnie jest znalezienie motywacjii - Palę i zdycham na treningu, albo "buduję formę" itp. I tak da się, lecz czasami sama silna wola nie wystarcza.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 10.05.2009 o godz. 09:40.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując