Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2739
Stary 10.05.2009, 09:22
Niech mi ktoś wreszcie powie czy jutro warto postawić kasę na Newcastle w meczu z Boro?

Jaro ja oglądałem ich z Kogutami i też byli słabi no ale muszą wygrać wreszcie,to najwyżej to odpuszczę i coś znajdę innego na poniedziałek.

takie coś na jutro ma szansę?
Hapoel Tel Aviv-Bnei Sahknin 1
V.Williams-Kleybanova 1
Karlovic- Benneteau 1
za 50 zł do wygrania 100

plus ewentualnie do tego kuponu Davydenko-Troicki 1
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 10.05.2009 o godz. 10:50.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując