Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7806
Stary 10.05.2009, 08:27
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam problem a chodzi o Adapter Karty pamięci ... Czy można go podpiąć do Komputera a jak tak to gdzie się go podpina bo niestety sam nie mogę nic znaleźć a jak nie można to po co on w ogóle służy Proszę o w miarę szybką odpowiedzi z góry dzięki! Żeby nie było wątpliwości adapter wygląda tak >>
Adapter do kart microSD jest wielkości zwykłej karty SD, dlatego wpinasz adapter, z kartą micro w środku, do gniazda na karty SD.

Adapter jest po to, bo rzadko który komputer, jak nie żaden, ma wejście na karty microSD.
the end
Odpowiedz cytując