Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
7806
10.05.2009, 08:27
Bartuk1906
napisał(a):
Mam problem a chodzi o Adapter Karty pamięci ... Czy można go podpiąć do Komputera a jak tak to gdzie się go podpina bo niestety sam nie mogę nic znaleźć a jak nie można to po co on w ogóle służy
Proszę o w miarę szybką odpowiedzi z góry dzięki! Żeby nie było wątpliwości adapter wygląda tak >>
Adapter do kart microSD jest wielkości zwykłej karty SD, dlatego wpinasz adapter, z kartą micro w środku, do gniazda na karty SD.
Adapter jest po to, bo rzadko który komputer, jak nie żaden, ma wejście na karty microSD.
the end
wisl@k_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisl@k_TS
Znajdź inne posty napisane przez wisl@k_TS