Temat: Buciki
Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.05.2009, 21:35
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś takie buty?
http://allegro.pl/item614822222_adid..._66_30_cm.html

http://allegro.pl/item614830967_adid..._66_30_cm.html

Jak oceniacie?
Warto kupić?
Fajne?
Jeśli twoim zamiarem jest wyglądać jak pajac, to warto.
TRÓJKOLOROWE BRONOWICE
Odpowiedz cytując