|
ja powiem tak - sąsiadka zza błoń z całym zaciągiem niewiadomo jakich kopaczy odwiedzi zapewne 2 ligę, bo nazywanie jej pierwszą jest nadużyciem - ZASŁUŻYLI - może to przedwczesne ale i tak polecą w ****u.......... Za chamstwo za butę, za brak respektu - 2ga liga zasłużona - ciekawi mnie tylko fakt, że śląskie kopalniane drużyny wyskładane za 10 razy mniej pieniędzy niż komarchowya maca, WALCZY i to w każdym meczu.
Co by nie mówić ciekawa ta nasza liga w tym roku.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|