Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
nieogarnięty
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6657
09.05.2009, 20:07
Czerwona dla Nowaka.
Tak mi przykro...
nieogarnięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nieogarnięty
Znajdź inne posty napisane przez nieogarnięty