Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 09.05.2009, 19:53
WISŁA 1906 NH napisał(a):Wyświetl post
Czy jest gdzieś mecz Cracovii ? chodzi mi o neta
Jezus Maria.. Za to już naprawdę powinni banować. Ludzie czy nie możecie sobie dodać do ulubionych tego adresu? A poza tym takie pytania to na forum Cracovii.
Odpowiedz cytując