Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 09.05.2009, 19:11
hm w poniedziałek angielski,powiedzcie obiektwynie czy ciezko zdac czy nie ? bo nie zdarze się jakoś puczyć szczególnie..jutro cały dzień jest zarezerwowany dla Wisełki więc bede szedł na spontanie na ten angielski
Odpowiedz cytując