Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
felix.
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Zakopane
Offline
#
1062
09.05.2009, 18:52
Co do tego terminu sierpniowego różnie to bywa. Wszystko zależy od kierunku i uczelni, są takie gdzie lista jest jeszcze otwarta nawet w październiku
tak więc nie wszystko jeszcze stracone
felix.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix.
Znajdź inne posty napisane przez felix.