Wyświetl pojedynczy post
reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#593
Stary 09.05.2009, 18:36
Wisła - Legia

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak

Wynik: 2:1

Bramki: Paweł Brożek, Boguski
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...