Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 09.05.2009, 17:45
Przygotowywałem się od września, zrobiłem obie części repetytorium p. Kiełbasy więc mam nadzieję na dobry wynik. ;-)
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
Odpowiedz cytując