Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
1055
09.05.2009, 17:45
Przygotowywałem się od września, zrobiłem obie części repetytorium p. Kiełbasy więc mam nadzieję na dobry wynik. ;-)
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
pietras1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietras1234
Znajdź inne posty napisane przez pietras1234