Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
Od: 05.2009
Offline
#
6647
09.05.2009, 17:33
Ludzie przecież legiunia gra totalny piach,jutro z Nami przegrają. A moge sie założyć,że Śląsk urwie im punkty. Amica jest silniejsza od Legii
iwan149
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iwan149
Znajdź inne posty napisane przez iwan149