Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 09.05.2009, 17:33
Ludzie przecież legiunia gra totalny piach,jutro z Nami przegrają. A moge sie założyć,że Śląsk urwie im punkty. Amica jest silniejsza od Legii
Odpowiedz cytując