Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6646
Stary 09.05.2009, 17:33
jeszcze oprócz naszego dwa ważne mecze zostały: dziś Craxa w Wodzisławiu by o czymkolwiek marzyć musi wygrać. Gdy Ruch wygra z Piastem to praktycznie spadkowicze pewni (Górnik i Arka) i kilka drużyn (piątka ich zostanie) o baraże szarpaninę zacznie. Jeśli Craxa dziś przegra, to dół tabeli wyjaśniony.
Wiele się już nie zdąży zmienić.


Odpowiedz cytując