Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
6636
09.05.2009, 17:06
Ja się nie tylko zawiodłem na piłkarzach(masakra jakaś), ale często przez długi okres czasu dominują kibice lecha.
Strzala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Strzala
Znajdź inne posty napisane przez Strzala