Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Borat
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
6630
09.05.2009, 16:53
Gdyby sędzia uznał prawidłowo zdobytą bramkę
Sotirovica
może mecz ułożyłby się inaczej...
19.11.1985 - 22.08.2007 ... Z Tobą odeszły Anioły...
Borat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borat
Znajdź inne posty napisane przez Borat