Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6621
09.05.2009, 16:23
Tylko_Wisła!
napisał(a):
Lech jeden strzał celny jedna bramka... bez komentarza.
Właśnie: jaki komentarz? Czego to dowodzi?
Trochę obiektywizmu. Wiem, że nie lubimy rywali, którzy zagrażają pozycji Wisły. Ale bez przesady.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober