Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nubie
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1426
09.05.2009, 10:47
czy przy wejsciu na stadion potrzebuje jakis identyfikator itp? czy same bilety wystarczaja?
pozdr
nubie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nubie
Znajdź inne posty napisane przez nubie