Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
590
09.05.2009, 10:47
Wisła-Legia 2-0
Skład: Pawełek - Singlari, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Diaz, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Jirsak
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123