Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 09.05.2009, 10:47
Wisła-Legia 2-0
Skład: Pawełek - Singlari, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Diaz, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Jirsak