Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 08.05.2009, 23:48
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem.Musze powiedzieć, że jak nie lubie dramatów tak ten nawet mi się podobał. Mimo że trochę naciągany to warto zobaczyć.
Właśnie miałem pisać, ze warto ten film obejrzeć, pewnie nie miało by to możliwości tak na prawdę się stać, ale film na prawdę fajny...
Odpowiedz cytując