Gordian napisał(a):

|
Oglądałem.Musze powiedzieć, że jak nie lubie dramatów tak ten nawet mi się podobał. Mimo że trochę naciągany to warto zobaczyć.
|
Właśnie miałem pisać, ze warto ten film obejrzeć, pewnie nie miało by to możliwości tak na prawdę się stać, ale film na prawdę fajny...