|
Wisła - Legia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak
Wynik: 3:0
Bramki: Paweł Brożek, Boguski, ŁOBODZIŃSKI
Powód: ŁOBO!!!!
Ostatnio edytowane przez Johnny B : 09.05.2009 o godz. 12:45.
|