Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9759
Stary 08.05.2009, 22:59
emjot napisał(a):Wyświetl post

i co pan na to panie Bednarz
czy to będzie kolejny piłkarz puszczony za bezdurno i bez zastępcy (Paulista, Kosowski...) - przynajmniej jak na razie

jesli pan szanowny Bednarz nie ma nikogo na jego miejsce to rozsadnie bylo by dogadac sie z Peterem.

Nie moze byc tak ze tracimy KOLEJNEGO zawodnika ktorego nie ma kto zastapic i zrobi sie dziura.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując