emjot napisał(a):

i co pan na to panie Bednarz
czy to będzie kolejny piłkarz puszczony za bezdurno i bez zastępcy (Paulista, Kosowski...) - przynajmniej jak na razie
|
jesli pan szanowny Bednarz nie ma nikogo na jego miejsce to rozsadnie bylo by dogadac sie z Peterem.
Nie moze byc tak ze tracimy KOLEJNEGO zawodnika ktorego nie ma kto zastapic i zrobi sie dziura.