Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
MS Wiślak
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1042
08.05.2009, 22:17
Jutro niemiecki ustny, czuje że może być ciężko pozdro dla wszystkich którzy jutro zdają
MS Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MS Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez MS Wiślak