Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2710
08.05.2009, 21:38
przecież atlethic nie musi wygrać pucharu by zagrać w uefa bo Barcelona jest na miejscu pucharowym tak więc już mają uefa tak więc po co by mieli z Barcą grac silnym składem jak i tak nie wygrają
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
bula1010
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bula1010
Znajdź inne posty napisane przez bula1010