Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 08.05.2009, 21:38
przecież atlethic nie musi wygrać pucharu by zagrać w uefa bo Barcelona jest na miejscu pucharowym tak więc już mają uefa tak więc po co by mieli z Barcą grac silnym składem jak i tak nie wygrają
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując