Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
2706
08.05.2009, 21:27
MatiBKS
napisał(a):
Rangers- Celtic 2
Wisła - Legia 1
Hoffenheim - Koln 1
Milan - Juve 1
Man Utd - Man City 1
Rennes - Cean 1
za 10 do wygrania 150 zł
co sądzicie
Ja bym uwazał na Hoffenheim. Oni ostatnio tylko przegrywaja, góra remisuja, Koeln za to na wyjazdach gra niezle, chociaz ostatnio tez w lidze nie błyszczy. Ale mimo wsyztsko 1 to bym nie dawał
lecz co ja tam moge doradzac jak u bukow ciagle w plecy
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1